• Головна
  • Актуально
  • #Обличчя_Харкова. Полнікова Ірина Володимирівна-заступник начальника відділу соціальних допомог УСЗН Новобаварського району

#Обличчя_Харкова. Полнікова Ірина Володимирівна-заступник начальника відділу соціальних допомог УСЗН Новобаварського району

Полнікова Ірина Володимирівна – заступник начальника відділу соціальних допомог Управління соціального захисту населення адміністрації Новобаварського району Харківської міської ради працює в соціальній сфері нашого міста вже більше 15 років.

За цей час зарекомендувала себе відповідальною та чуйною людиною, яка завжди пропонує допомогу для досягнення спільної мети. Соціальна сфера об’єднує саме таких людей, які вміють працювати для соціально-незахищених верств населення та по-справжньому готові присвятити своє життя служінню людям.

З початком війни, з першого її дня, Ірина Володимирівна не припиняла роботу, постійно була на зв’язку, здійснювала консультування мешканців Новобаварського району з питань отримання соціальних допомог, опрацьовувала чисельні звернення від громадян, а також разом зі своїм відділом продовжувала впровадження всіх законодавчих змін, щодо соціального захисту населення. Вона кожного дня доводить необхідність самовідданого ставлення до своєї професійної та моральної місії допомоги людям навіть в найскладніших умовах.

В повсякденному житті Ірина – звичайна україночка, приділяє увагу своїм рідним та близьким і робить добрі справи для них, даруючи ім свою любов і теплоту.

За сумлінну і плідну працю, високий професіоналізм, вагомий внесок у розвиток соціальної сфери, надання допомоги мешканцям міста Харкова під час воєнного стану і з нагоди Дня соціального працівника, Полніковій Ірині Володимирівні була оголошена Подяка міського голови.

Любимо💙💛 Харків – працюємо для ПЕРЕМОГИ! Все буде Україна.

Подобається це:

%d блогерам подобається це: