• Головна
  • Новини
  • Новини
  • #Обличчя_Харкова. Швець Тетяна Володимирівна – завідувач сектору по роботі з ЄДАРП у відділі персоніфікованого обліку отримувачів пільг УСЗН адміністрації Київського району

#Обличчя_Харкова. Швець Тетяна Володимирівна – завідувач сектору по роботі з ЄДАРП у відділі персоніфікованого обліку отримувачів пільг УСЗН адміністрації Київського району

Швець Тетяна Володимирівна – завідувач сектору по роботі з Єдиним державним автоматизованим реєстром осіб, які мають право на пільги у відділі персоніфікованого обліку отримувачів пільг Управління соціального захисту населення адміністрації Київського району.
Тетяна працює в Управлінні з 2004 року, займається роботою щодо встановлення статусу ВПО з тимчасово окупованих територій України, приймає документи та надає консультації щодо призначення пільг.
З початку повномасштабної війни жінка залишилася у місті та продовжила свою важливу роботу.
Війна проти України змушує українців ставати внутрішньо переміщеними особами. Люди покидають свої рідні домівки та їдуть у більш безпечні регіони країни в пошуках мирного неба над головою. Незважаючи на велике навантаження в роботі, пов’язане зі значним збільшенням кількісті внутрішньо переміщених осіб, Тетяна завжди чемна, співчутлива та уважна до людей, компетентна та обізнана у своїй справі. Дякуючи таким фахівцям, як Тетяна, відвідувачі Управління завжди відчувають небайдужість та впевненість у підтримці. Щодня Тетяна наполегливо працює та робить свій внесок у наближення перемоги. Адже усі ми боремося та працюємо задля Миру, Перемоги, України!
Любимо💙💛 Харків – працюємо для ПЕРЕМОГИ! Все буде Україна

Подобається це:

%d блогерам подобається це: