• Головна
  • Актуально
  • У Харкові запрацював Консультаційний центр Східного регіону Координаційного штабу з питань поводження з військовополоненими

У Харкові запрацював Консультаційний центр Східного регіону Координаційного штабу з питань поводження з військовополоненими

Начальник Харківської ОВА Олег Синєгубов зауважив, що головним завданням нового представництва є допомога родинам і близьким захисників і захисниць України, які потрапили до полону або зникли безвісти.
Усі послуги – безкоштовні. У день відкриття, 23 грудня 2022р., фахівці провели 10 консультацій.
“До нас можуть звертатися родини військовополонених та близькі людей, які вважаються зниклими безвісти. Після першого звернення до центру ми надамо всю потрібну інформацію та юридичні консультації. Крім цього, радимо родинам військовослужбовців, як діяти в разі потрапляння їх близької людини до ворожого полону. Також надаємо консультації щодо соціальних виплат, на які мають право родини полонених або зниклих безвісти”, – керівник центру Сергій Чебишев.
Звернутися до Консультаційного центру Східного регіону Координаційного штабу з питань поводження з військовополоненими можна за телефоном 0 800 300 176 або на e-mail: koord.center.kharkiv@gmail.com.
Час роботи: з понеділка по п’ятницю з 9:00 до 18:00.

Подобається це:

%d блогерам подобається це: