• Головна
  • Новини
  • Новини
  • #Обличчя_Харкова.Свідлова Інна Володимирівна-соціальний робітник відділення соціальної допомоги вдома Новобаварського терцентру

#Обличчя_Харкова.Свідлова Інна Володимирівна-соціальний робітник відділення соціальної допомоги вдома Новобаварського терцентру

Свідлова Інна Володимирівна працює соціальним робітником відділення соціальної допомоги вдома територіального центру надання соціальних послуг Новобаварського району міста Харкова з 2019 року.

З початку повномасштабного вторгнення Інна Володимирівна сумлінно виконує свої обов’язки та піклується про підопічних. Незважаючи на обстріли, своєчасно забезпечує необхідними продуктами харчування, ліками та гуманітарною допомогою. Велику увагу приділяє психологічному стану своїх підопічних, поліпшує їхній настрій та заряджає позитивом та допомагає не втрачати віру в Перемогу!

У важкий час Інна Володимирівна не змогла залишитися байдужою і до проблем мешканців свого району, за що отримала подяку міського голови І.О. Терехова, як волонтерка з активною громадською позицією. Завдяки людяності, небайдужості та щирій любові до людей, Інна знайшла своє покликання в житті.

Любимо💙💛 Харків – працюємо для ПЕРЕМОГИ! Все буде Україна!!

Подобається це:

%d блогерам подобається це: