• Головна
  • Актуально
  • Харківський міський голова Ігор Терехов до річниці повномасштабного вторгнення

Харківський міський голова Ігор Терехов до річниці повномасштабного вторгнення

Сьогодні хочу сказати про те, як війна змінила нас, харків’ян. Щодня ми разом бачили, як руйнують наше місто і наше життя. Але не вдалося зламати нашу єдність, нашу силу, нашу гідність і нашу віру у Перемогу! Ми всі прийшли на допомогу один одному. І я пишаюся цим. І вірю, що разом ми зробимо своє місто найкращим містом в Україні. Ми дамо йому нове життя. Ніколи не хотів, щоб це було такою ціною.
Хочу висловити слова подяки тим, хто боронить нашу країну, наш Харків. А також слова співчуття всім, хто відчув біль втрати. Нам всім потрібні сили, щоб закінчити війну Перемогою та жити і працювати далі.
Вірю, що людей, які під час війни демонструють найкращі людські якості, не перемогти, тож наша Перемога – з кожним днем все ближче! І я також вірю у те, що всі ті найкращі якості, які в нас, попри весь жах, пробудила ця страшна війна, допоможуть нам у мирному житті відбудовувати свою країну та Харків!
Дякую вам, харків’яни, за те, що незважаючи, хто де був – у місті, чи вимушеному вид’їзді – ми все одно були разом! І будемо надалі, бо ми – харків’яни!

Подобається це:

%d блогерам подобається це: