• Головна
  • Актуально
  • Оголошено прийом заявок на Національний конкурс «Благодійна Україна-2022»

Оголошено прийом заявок на Національний конкурс «Благодійна Україна-2022»

Оголошено прийом заявок на Національний конкурс «Благодійна Україна-2022» – «Благодійність на захисті України

Всеукраїнська організація «Асоціація благодійників України» є засновником Національного конкурсу «Благодійна Україна», який цього року оголошений вже 16-тий раз поспіль. Національний конкурс «Благодійна Україна» – це загальнонаціональний проєкт з визначення кращих благодійників та найефективніших благодійних ініціатив
в українському суспільному просторі. Девіз цьогорічного конкурсу – «Благодійність на захисті України».

Цього року маємо чимало нових викликів у всіх сферах життєдіяльності нашої країни, які закриваються силами волонтерів, благодійників, доброчинців та усіх небайдужих громадян як в Україні, так і за кордоном. Допомога ЗСУ, ТРО, вимушеним переселенцям, дітям, школам, культурі чи лікарням, всі наші донати – це доброчинність на захист нашої країни, з головною метою зупинити та подолати агресора і відстояти свою свободу та незалежність.

Запрошуємо всіх подавати заявки на участь у Національному конкурсі «Благодійна Україна-2022» – «Благодійність на захисті України».

У конкурсі можуть брати участь благодійники/волонтери, волонтерські, благодійні та громадські організації, молодіжні об’єднання, представники медіа, соціально відповідальний бізнес та інші – всі, хто надавали благодійну чи волонтерську допомогу для вирішення актуальних суспільних проблем у період з 1 січня по 31 грудня 2022 року. Заявки на участь у конкурсі можуть подавати безпосередньо самі благодійники, отримувачі благодійної допомоги (за згодою благодійника) та будь-які неурядові організації та фізичні особи (окрім органів державної влади, місцевого самоврядування та політичних партій), незалежно від громадянства.

Кінцевий термін подачі заявок – 30 квітня 2023 року (включно).

Заявку можна завантажити за лінком.

Детальніша інформація за телефоном: 067-164-04-11 (в робочі дні та години),

e-mail: konkurs.blago@gmail.com;

офіційні сайти конкурсу: http://vboabu.org.ua/, http://blagoukraine.org/,

фб.: https://www.facebook.com/BlagodijnaUkraina

Подобається це:

%d блогерам подобається це: