• Головна
  • Актуально
  • Проєктна ініціатива «Надання соціальних послуг та волонтерської допомоги соціально-незахищеним категоріям населення Харківського регіону»

Проєктна ініціатива «Надання соціальних послуг та волонтерської допомоги соціально-незахищеним категоріям населення Харківського регіону»

Харківська обласна молодіжна громадська організація «Харківський центр волонтерів» спільно з Фондом Східна Європа за підтримки Швейцарії в межах проєкту «Спроможні та сильні» реалізує проєктну ініціативу «Надання соціальних послуг та волонтерської допомоги соціально-незахищеним категоріям населення Харківського регіону». Соціально незахищені категорії жінок Харківського регіону, зокрема міста Харкова, зможуть отримати продукти харчування, побутові товари, тощо. Проєктна ініціатива триватиме до травня 2023 року.

До проєктної ініціативи на принципах соціального партнерства також будуть залучені громадські організації та волонтерські ініціативи: благодійна організація «Благодійний фонд соціального здоров’я», благодійний фонд «Крок в нове життя», волонтерська ініціатива м. Харкова «Нові будинки», Центр гендерної культури м. Харкова та інші громадські організації для об’єднання зусиль в подоланні гуманітарної кризи в регіоні. 

ХОМГО «Харківський центр волонтерів» щиро дякує за підтримку волонтерських ініціатив Фонду Східна Європа та всім друзям і багаторічним соціальним партнерам!

Більш детальну інформацію можна дізнатися написавши на електронну адресу: volonter2007Kh2@ukr.net або на сторінці у мережі Фейсбук за посиланням: https://www.facebook.com/volunteer.kh.ua.

Подобається це:

%d блогерам подобається це: