Підсумки по «Прихистку» за лютий 2023р.

З 𝟎𝟏.𝟎𝟐.𝟐𝟎𝟐𝟑р. по 𝟐𝟖.𝟎𝟐.𝟐𝟎𝟐𝟑р. до ЦНАП м. Харкова та його територіальних підрозділів з повідомленнями про безоплатне розміщення внутрішньо переміщених осіб звернулось особисто 𝟑𝟐𝟕 власників житла. 𝟐𝟗 власнипросків житла надіслали повідомлення на електронну пошту 𝗧𝗽𝗼𝗱𝗷𝗸𝗴@𝗴𝗺𝗮𝗶𝗹.𝗰𝗼𝗺.

З 𝟎𝟏.𝟎𝟑.𝟐𝟎𝟐𝟑р. по 𝟎𝟓.𝟎𝟑.𝟐𝟎𝟐𝟑р. Управліннями соціального захисту адміністрацій районів м.Харкова включено в реєстр осіб, що розмістили внутрішньо переміщених осіб та подали заяву про отримання компенсації витрат, 𝟏𝟓𝟏𝟎 заяв від власників житла для отримання компенсації за лютий 2023р., які прихистили 𝟑𝟏𝟗𝟓 ВПО.

Щ̲о̲ т̲р̲е̲б̲а̲ з̲н̲а̲т̲и̲ п̲р̲о̲ к̲о̲м̲п̲е̲н̲с̲а̲ц̲і̲ю̲ в̲и̲т̲р̲а̲т̲ з̲а̲ т̲и̲м̲ч̲а̲с̲о̲в̲е̲ р̲о̲з̲м̲і̲щ̲е̲н̲н̲я̲ В̲П̲О̲⤵️

  • На отримання компенсації мають право власники житла, які безоплатно розмістили ВПО (крім членів своєї сім’ї).
  • Компенсація виплачується з метою покриття фізичним особам витрат, понесених ними у зв’язку з розміщенням ВПО та за умови відсутності заборгованості за житлово-комунальні послуги (факт відсутності заборгованості за житлово-комунальні комппослуги особа, яка розмістила ВПО, підтверджує своїм підписом, що проставляється у заяві про отримання компенсації).
  • Сума компенсації розраховується з урахуванням кількості днів, протягом яких житлове приміщення надавалося для розміщення ВПО, з дня їх розміщення, але не раніше дати взяття на облік ВПО (дата видачі довідки).
  • Компенсація надається за умови відсутності заборгованості власника жилого приміщення за житлово-комунальні послуги.

П̲о̲с̲л̲і̲д̲о̲в̲н̲і̲с̲т̲ь̲ д̲і̲й̲ о̲с̲о̲б̲и̲,̲ я̲к̲а̲ р̲о̲з̲м̲і̲с̲т̲и̲л̲а̲ В̲П̲О̲⤵️

Для отримання компенсації за розміщення внутрішньо переміщених осіб необхідно спочатку подати повідомлення з усіма необхідними документами, а потім, з 𝟭 по 𝟱 число місяця, наступного за звітним, звернутися з заявою та документами.

Увага!!! Заява подається щомісячно, а повідомлення – в разі зміни кількісті розміщених осіб, або якщо особи покидають житло.

Заяви на отримання компенсації та інші документи, які надійшли на електронну адресу 𝗱𝗲𝗽𝗮𝗿𝘁𝗮𝗺𝗲𝗻𝘁𝘀𝗽𝟮𝟬𝟭𝟴@𝗴𝗺𝗮𝗶𝗹.𝗰𝗼𝗺 приймаються та пересилаються для опрацювання до Управлінь соціального захисту населення за місцем розміщення житла з 𝟭 числа (𝟬𝟬:𝟬𝟭) по 𝟱 число (𝟮𝟯:𝟱𝟵). Заяви, котрі надійшли пізніше, розгляду не підлягають. Будь-ласка, суворо дотримуйтесь вказаних дат!

З детальною інструкцією та документами, необхідними для компенсації, власники житла можуть ознайомитися за посиланням ➡️ https://bit.ly/3NWWF2w.

Подобається це:

%d блогерам подобається це: