• Головна
  • Новини
  • Новини
  • #Обличчя_Харкова. Коршункова Світлана Леонідівна-перукар у відділенні надання адресної гуманітарної допомоги Слобідського терцентру

#Обличчя_Харкова. Коршункова Світлана Леонідівна-перукар у відділенні надання адресної гуманітарної допомоги Слобідського терцентру

Коршункова Світлана Леонідівна майже 15 років працює перукарем у відділенні надання адресної гуманітарної допомоги територіального центру Слобідського району.
З початку повномасштабного вторгнення в Україну, Світлана Леонідівна не тільки не припинила свою роботу в терцентрі, а ще як волонтер приїзджала до військової частини ЗСУ в Харківській області робити стрижки нашим захисникам. Також у волонтерському пункті, який розташовано у загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 68, надавала безоплатні перукарські послуги мешканцям Слобідського району, а в Міській лікарні № 13 – медичним працівникам.

Завдяки природному шарму, життєлюбству, невичерпному оптимізму та умінню дуже тонко відчувати іншу людину, їй вдається знайти підхід до кожного клієнта, серед яких багато внутрішньо переміщених осіб, які звертаються до терцентру за допомогою.

«Відчуття потрібності для людини – це надважливо. Я кожного дня отримую задоволення від своєї роботи. Завжди радію, коли бачу, що за допомогою гарної зачіски та приємного спілкування у людини піднімається настрій, підвищується самооцінка, з’являється впевненість в собі»- каже Світлана з посмішкою.

Любимо💙💛 Харків – працюємо для ПЕРЕМОГИ!
Все буде Україна 🇺🇦

 

Подобається це:

%d блогерам подобається це: